O mnie

Trochę o mnie.

Programista, lubię to co robię i nie jest to tylko i wyłącznie moją pracą, którą muszę wykonać, ale jest to także element codzienności który sprawia mi przyjemność. Jestem raczej przykładem gdzie hobby stało się źródłem dochodu ale także pozostało hobby 😉

Obecnie mam 25 lat, zamieszkuję jak i pracuję w województwie Śląskim, samouk z głową pełną pomysłów lecz ciągle zbyt małymi umiejętnościami. Zauroczony w technologiach webowych ukierunkowany na dobry, czysty i jakościowy kod.

Trochę o blogu.

Na blogu, będę umieszczał przede wszystkim moje przemyślenia na temat jakiegoś problemu oraz jeśli to możliwe jego rozwiązania, zastrzegam sobie prawo do tego aby nie każdy wpis okraszony był kodem, ale jednocześnie obiecuję, że każdy wpis będzie związany z IT.

Prowadzenie bloga jest dla mnie wyzwaniem, ponieważ zasoby czasu jakie posiadam są bardzo ograniczone, ale jest to moim celem i myślę, ze pozwoli zarówno mnie jak i tobie drogi czytelniku poszerzyć swoje umiejętności z zakresie szeroko pojętego IT, od programowania back-endu, front-endu aż po dobrze zarządzanie wykonywanymi pracami oraz dobrym kontakcie z klientem końcowym.

W razie próby kontaktu proszę o maila na adres: kontakt [at] try-catch.pl